Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Author
eu: Egilea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
