Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Actions
sl: Akcije

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Published
sl: Objavljeno

en: Workflow
sl: Potek dela
