Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Message
th: ข้อความ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
