Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Author
am: ደራሲ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Message
am: መልእክት

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር
