Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
