Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Published
be: Апублікавана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Workflow
be: Плын працы

en: Apply
be: Ужыць
