Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: Message
bs: Poruka

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
