Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Workbench
el: Χώρος Εργασίας
