Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
