Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: Actions
hr: Akcije

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Workflow
hr: Tijek

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
