Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Actions
pl: Akcje

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Moderation state
pl: Stan moderacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
