Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Author
ur: مصنف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
