Workbench Tabs (8.x-1.3-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Status message
ar: رسالة الحالة
