Workbench Tabs (8.x-1.3-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Primary tabs
es: Solapas principales

en: Secondary tabs
es: Solapas secundarias

en: Status message
es: Mensaje de estado
