Workbench Tabs (8.x-1.3-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Status message
jv: Status pesen
