Workbench Tabs (8.x-1.3-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Status message
oc: Messatge d'estat
