Workbench Tabs (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
