Workbench Tabs (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Workbench
ja: ワークベンチ
