Workbench Tabs (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Status message
nl: Statusbericht
