Workbench Tabs (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Status message
uk: Повідомлення про стан
