Workbench Tabs (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Status message
ca: Missatge d'estat
