Workbench Tabs (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Status message
hr: Poruka statusa
