Workbench Tabs (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
