Workbench Tabs (8.x-1.5-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
