Workbench Tabs (8.x-1.5-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Status message
sr: Статусна порука
