Workbench Tabs (8.x-1.5-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Status message
sv: Statusmeddelande
