Workbench Tabs (8.x-1.5-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Workbench
tr: İş Tezgahı (Workbench)
