Workbench Tabs (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Status message
fi: Tilanneviesti
