Workbench Tabs (8.x-1.6) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Status message
is: Støðuboð
