Workbench Tabs (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Workbench
el: Χώρος Εργασίας
