Workbench Tabs (8.x-1.7) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
