Workbench Tabs (8.x-1.8) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Status message
az: Status mesajı
