Workbench Tabs (8.x-1.8) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Workbench
hu: Szerkesztőség
