Workbench Tabs (8.x-1.8) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
