Workbench Tabs (8.x-1.8) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Status message
ro: Mesaj de stare
