Workflow (2.1.0) - en to el translation catalogue (71 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Access
el: Πρόσβαση

en: View
el: Προβολή

en: hidden
el: κρυφό

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Options
el: Επιλογές

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Module
el: Μονάδα

en: From
el: Από

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Watchdog
el: Φύλακας

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: By
el: Από

en: Role
el: Ρόλος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Allowed values list
el: Λίστα επιτρεπόμενων τιμών

en: Machine readable name
el: Αναγνωρίσιμο από τη μηχανή όνομα

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Empty
el: Κενό

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών

en: label
el: ετικέτα

en: Created year + month
el: Δημιουργήθηκε έτος + μήνα

en: Created year
el: Δημιουργήθηκε το έτος

en: Created month
el: Δημιουργήθηκε το μήνα

en: Updated month
el: Μήνας ανανέωσης

en: Updated day
el: Ημέρα ανανέωσης

en: Updated week
el: Εβδομάδα ανανέωσης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Workflow settings
el: Ρυθμίσεις ροής εργασίας

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
el: Η τιμή για αυτό το πεδίο καθορίζεται από τη συνάρτηση %function και δεν μπορεί να αλλάξει.

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -

en: Asc
el: Αύξ

en: Date in the form of CCYYMMDD.
el: Ημερομηνία στη μορφή CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
el: Ημερομηνία στη μορφή YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
el: Ημερομηνία στη μορφή YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
el: Ημερομηνία στη μορφή ΜΜ (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
el: Ημερομηνία στη μορφή DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
el: Ημερομηνία στη μορφή WW (01 - 53).

en: There is no @label yet.
el: Δεν υπάρχει @label ακόμα.

en: Briefly describe the changes you have made.
el: Συνοπτικά περιγράψτε τις αλλαγές που κάνατε.
