Workflow (2.1.0) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
