Workflow (2.1.1) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
