Workflow (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: All
ug: ھەممە

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Time zone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: ,
ug: ،

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Created week
ug: قۇرۇلغان ھەپتە

en: Updated week
ug: يېڭىلانغان ھەپتە

en: - All -
ug: ھەممىسى
