Workflow buttons (8.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Unpublish
fr: Dépublier

en: Trash
fr: Corbeille

en: Save and publish
fr: Enregistrer et publier

en: Moderation State
fr: Etat de modération

en: Save and keep published
fr: Enregistrer et maintenir publié

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
fr: Brouillon

[ctx: Workflow state label]
en: Published
fr: Publié

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
fr: Restaurer à Brouillon

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
fr: Publier
