Workflow buttons (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Trash
uk: Смітник

en: Save and publish
uk: Зберегти та опублікувати

en: Moderation State
uk: Стан модерації

en: Save and keep published
uk: Зберегти та залишити опублікованим

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: Workflow state label]
en: Published
uk: Опубліковано

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
uk: Відновити до чернетки

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
uk: Опублікувати
