Workflow buttons (8.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Unpublish
ja: 非掲載にする

en: Save and publish
ja: 保存して掲載

en: Save and keep published
ja: 保存して掲載のまま

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ja: 下書き

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ja: 掲載済み

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
ja: 下書きに戻す

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ja: 掲載
