Workflow buttons (8.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: Save and publish
sv: Spara och publicera

en: Save and keep published
sv: Spara och behåll publicerad

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sv: Utkast

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sv: Publicerad

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sv: Återställ till utkast

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sv: Publicera
