Workflow extras (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Workflow
ca: Flux de treball

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
