Workflow extras (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Delete node
hu: Tartalom törlése

en: Needs review
hu: Átnézést igényel

en: New draft
hu: Új piszkozat

en: Edit draft
hu: Piszkozat szerkesztése

en: View published
hu: Közzétettek megtekintése

en: View draft
hu: Vázlat megtekintése

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel
