Workflow extras (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Delete node
ru: Удалить материал

en: Needs review
ru: Необходим пересмотр

en: New draft
ru: Новый черновик

en: Edit draft
ru: Изменить черновик

en: View published
ru: Смотреть опубликованное

en: View draft
ru: Просмотреть черновик

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ru: Черновик

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ru: Опубликовано

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ru: Создать новый черновик

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ru: Опубликовать
