Workflow extras (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Delete node
sk: Vymazať uzol

en: New draft
sk: Nový koncept

en: Edit draft
sk: Upraviť

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
