Workflow extras (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Delete node
sv: Radera nod

en: Needs review
sv: Behöver översyn

en: New draft
sv: Nytt utkast

en: Edit draft
sv: Redigera utkast

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sv: Utkast

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sv: Publicerad

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sv: Skapa nytt utkast

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sv: Publicera
