Workflow extras (2.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Workflow
et: Töövoog

en: Delete node
et: Kustuta postitus

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist

en: New draft
et: Uus mustand

en: Edit draft
et: Muuda

en: View draft
et: Eelvaade

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
