Workflow extras (2.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Delete node
tr: Düğümü sil

en: New draft
tr: Yeni taslak

en: Edit draft
tr: Taslağı düzenle

en: View published
tr: Yayındakini gör

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
tr: Taslak

[ctx: Workflow state label]
en: Published
tr: Yayında

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
tr: Yeni Taslak Oluştur

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
tr: Yayınla
